1 / 2
Диспензери за вода - Dispenzeri za voda MUHLER
4.200 МКД
21.06.2022 14:32

Гази Баба / Скопје

Состојба на предмет
Нов

🆕Топла и ладна вода во секој момент во Вашиот дом и канцеларија со диспензерите 'Muhler'
➡️Нарачки на ☎️ 075 787 437
💰Цени од 4.199 ден и 4.399 ден
👉 1 година гаранција и сопствен сервис
➡️Нон-стоп топла и ладна вода
🚛 Брза испорака

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Апарати за филтрирање вода

Се продава од:

Antonio
Потврден огласувач
075787437
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам