1 / 12
NOVO PIAGGIO QUARGO KIPER 700cc DIZEL
9.000 €
05.05.2022 18:03

Виница / Виница

Состојба на предмет
Нов

Voziloto e novo od salon so 100km proizvedeno 2008.
Prva registracija mu e sega vo mart mesec 2022.
Motor: 700cc 2klipa dizel, 13kw/18ks, 5 brzini+R. Pogon na zadni trkala.
Nosivost: 1t
Dimenzii na voziloto: d-3.5m š-1.5m v-1.8m
Dimenzii na prikolka: 2mx1.45m
Interier: Koza

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Се продава од:

Zoran
Потврден огласувач
078362750
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам