1 / 5
Mazda 3
1 €
13.03.2022 20:58

Делчево / Делчево

Марка:

Mazda

Модел:

3

Година:

2013

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Златна

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

02.2022

Сила на моторот:

110 kw / 150 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Super socuvana kola,privatno vozena
Bez zabeleska!!!
Koga sakate moze da se vidi
Cena po dogovor
075870839

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Boban Kaladjiski
Потврден огласувач
075870839
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам