1 / 7
TABLET HAUWEI MediaPad T5 socuvan
110 €
01.07.2022 18:40

Куманово / Куманово

Марка:

Останато

Големина на екранот:

10" инчи

TABLET
HAUWEI
MEDIAPAD T5
SO KARTICKA NA SITE MREZI
RAM 2GB SO 16GB VNATRESNA
SOCUVAN SO FUTROLA
KUPEN VO GERMANIA PRED 1GOD

Категорија: Компјутери / Таблети

Се продава од:

mendi
Потврден огласувач
075324601
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам