1 / 5
PS3 Igri
600 МКД
15.03.2022 18:25

Автокоманда / Скопје

igrite se novi , site igri se orginalni so kutija i posebni kodovi.
imam 30 igri gi prodavam site zaedno.
vo nekolku igri stojat i fiskalnite sto se kupuvani i po 80 evr od igra.
30 igri po 10 evr igra 300 evr
a odelno po 30 evr od igra.
moze zamena za Ps4.

tel 072-224-778 Darko

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / PC Игри и Видео игри / Sony PS Playstation игри / Sony PS5 игри

Се продава од:

Darko
Потврден огласувач
072224778
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам