1 / 3
Karaoke zvucnici MESE 15” 800W NOVI
150 €
27.03.2022 16:36

Илинден / Скопје

Karaoke zvucnici MESE 15inch 800W.
Mnogu mokjni karaoke zvucnici so dva bezzicni mikrofoni. Imaat vgradena baterija so vgradeno pojachalo. Imaat opcii za bluetooth, aux, fm radio, usb, memori card. Vlez za mikrofon, vlez za instrument i vlez za priklicucanje na ushte eden zvucnik. Najdobri na pazarot so mokjen i cist zvuk bez shum. Za poveke informacii javete se na 078/280-916

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Озвучување

Се продава од:

Done
Потврден огласувач
078274918
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам