1 / 6
Bmw e60 530d
5.200 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

13.03.2022 22:21

Пехчево / Берово

Марка:

BMW

Модел:

530

Година:

2004

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

09.2022

Сила на моторот:

160 kw / 218 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodava ili menuva bmw e60 530d
*3000cc
*218hp
*2004god
Voziloto e registirano do 23.09.22 servisirano extra sostojba unikat boja dosta oprema u nego extra cena za kesh mozna i zamena

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Kristijan
Потврден огласувач
070390519
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам