1 / 1
nov! gejmer laptop Asus i7HF so geforce GTX1650 4GB zamena
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

15.03.2023 10:09

Скопје Центар / Скопје

Производител:

ASUS

Xaрд диск HDD:

1 TB

РАМ Меморија:

16 GB и повеќе

Модел на процесор:

Intel Core i7

Тип на хaрд диск:

SSD

Големина на екран:

15 - 16 инчи

prodavam nov neotpakuvan gejmerski laptop asus so i7 -9700HF 4.50GHZ 12MB cache i 12 jadra so 2 graficki intel i Nvidia GeForce GTX1650 4GB GDDR5 15.6 inch FullHD1080 IPS 144HZ display osvetlena tastatura senzor za otisoci i drugite raboti se standardni kako na site laptopi

moze zamena za laptop i3, i5 ili telefon

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава / Можна е замена од:

daniel
Потврден огласувач
071494442
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам