1 / 4
Detski ski konduri
2.200 МКД
07.12.2022 20:18

Кисела Вода / Скопје

Се продаваат скијачки кондури Dolomite црвени, детски. Број 22.5 - EU 35- 36. Цена 2200 денари.

Контакт број 070403806

Категорија: Спортска опрема и активности / Зимски спортови – Скијање / Чевли

Се продава од:

Бојан
Потврден огласувач
070200850
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам