1 / 8
Retka Italijanska Srebrena Medalja
5.500 МКД
01.08.2022 21:30

Куманово / Куманово

Golema Italijanska Medalja
Komplet so Kutija i Sertifikat
Tiraz 800 parcinja
Tezina 77.5gr 986 Srebro (77.4 gr cisto srebro)
Cena 5500den

Категорија: Антиквитети, Уметност, Колекц. / Колекционерство

Се продава од:

--------
Потврден огласувач
071291891
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам