1 / 9
Mercedes C220 cdi FABRIKA
3.333 €
13.04.2022 18:53

Валандово

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

C 220

Година:

2001

Гориво:

Дизел

Километри:

300000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2022

Сила на моторот:

110 kw / 150 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

C220 cdi registriran do 05.10.22 so zelen karton 4 novi gumi Sava.. Napravren servis pred 2000km
Predni diskovi
Predni plocki
Ulje i filtri
Ulje vo menjacot
Vodna pumpa
Greaci
Od oprema poseduva klima Android radio so navigacija greaci na sedista parking senzori napred nazad led lambi halogenki pozicija i kratko.... Za poveke info 078406618 bez zameni

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Marinko
Потврден огласувач
075221606
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам