1 / 4
Santini bike shorts, original made in eu
1.000 МКД
Цената не е фиксна
04.06.2022 16:49

Кочани / Кочани

Prodavam bike shorts Santini original so pernice, made in EU, maksimalno socuvani, golemina L.

Ekstra cena 1000 den. 🤝

Kontakt:
tel / vib 075 976 398 sekoe vreme
Samo seriozni ve molam!
Moze i po kargo da se pratat
Pooz

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Делови за Велосипеди и додатоци / Облека, Опрема

Се продава од:

Dobre
Потврден огласувач
075976398
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам