1 / 3
Се продава Mi Band 6
1.800 МКД
30.05.2022 20:06

Кисела Вода / Скопје

Се продава Mi Band 6 многу малку користена,доаѓа комплет со кутија и додатоци.

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Паметни часовници - Smartwatch

Се продава од:

Zarko
Потврден огласувач
071266853
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам