1 / 12
DELOVI ZA VELOSIPED
1 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

22.06.2022 13:33

Струга / Струга

Состојба на предмет
Нов

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки и женски

Големина на тркало:

29 "

Големина на рам:

20 "

Se prodavaat:
1.Pedali platforma ACID, industriski lageri cena
2.200 denari, novi neupotrebeni
2.Sedlo SPECIALIZED BRIDGE 143mm, cena
3.000 denari, novo neupotrebuvano
3.Gripovi BONTRAGER RACE, cena
1.800 denari, novi neupotrebeni
4.Preden menuvac SHIMANO DEORE, cena
2.000 denari, poloven
5.Zaden shifter SHIMANO XT 11s SL-M8000, cena 4.500 denari, nov neupotrebuvan

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Xxx
Потврден огласувач
078362713
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам