1 / 7
Трамболина
11.000 МКД
Цената не е фиксна
24.04.2022 14:03

Прилеп / Прилеп

Се продава трамболина малце користена за подетално на телл
Димензии 305cm

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Игротека/Забава,спорт и рекреација

Се продава од:

David Aljakoski
Prilep
Потврден огласувач
72270904
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам