Se prodava Grobno mesto vo Tetovo
6.000 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

15.08.2022 13:21

Тетово / Тетово

Se prodava Grobno mesto vo Tetovo locirano vo Gradski grobishta Tetovo.
Poveke info na 078-842-847
grob
tetovo
grobista
pravoslavni

Категорија: Останато

Се продава од:

alek
Потврден огласувач
078842847
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам