1 / 10
Mercedes A 160
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

17.05.2022 07:29

Виница / Виница

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

A 160

Година:

1999

Гориво:

Бензин

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2022

Сила на моторот:

75 kw / 102 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Se prodava Mercedes Benz A 160, kolata e vo odlicna sostojba se vozi sekojdnevno servisirana, registrirana do 23.12.2022 godina, motor odlicen, podvozje nema nigde skapano, gumi odlicni, realni kilometri itn.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Oglasuvac
Потврден огласувач
076454545
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам