1 / 3
Piaggio Ape 400ccm dizel
7.900 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

30.06.2022 11:37

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Марка:

Piaggio

Вид:

Останато

Година:

2022

Модел:

Ape 400cc

Километри:

5000

Се продава Piaggio Ape 400ccm Dizel, ново и не користено.
Цена по договор.

Kontakt: +389 70370350

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава / Можна е замена од:

1985
Потврден огласувач
Za sekoj oglas ima telefon pod opisot
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам