1 / 8
SUBARU JUSTY G3X 1.3 I 4X4 KLIMA FULL OPREMA NOV UVOZ GERMAN
3.650 €
Цената не е фиксна
31.05.2023 08:55

Велес / Велес

Марка:

Subaru

Модел:

Justy

Година:

2005

Гориво:

Бензин

Километри:

130000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Жолта

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2021

Сила на моторот:

66 kw / 90 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

078 265 233 NA VIBER
DJIPCETO E NOV UVOZ OD GERMANIJA VO ODLICNA SOSTOJBA NEMA NITU EDNA ZABELESKA MOZE DA SE PROVERI VO SERVIS PO VAS IZBOR PISMENA GARANCIJA
KUPENA E OD PRV SOPSTVENIK
1.3 I NAJDOBRIOT JAPONSKI MOTOR SO LANCE
4X4 FUKCIONIRA ODLICNO
4 NOVI GUMI

FULL OPREMA

KLIMA
ABS
EL NA PROZORI RETROVIZORI
CENTRALNO SO DALINSKO
4X4
SERVO VOLAN
RADIO CD
BORTKOPLUTER
I MNOGU DRUGO

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

AUTOHAUS CAR PORT
Потврден огласувач
078 265 233
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам