1 / 5
витрина за сладолед
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

29.03.2022 13:00

Кисела Вода / Скопје

Се продава витрина за сладолед,нова малце користена,и дувалка за пециво.

Витрината е купена е од: Фриготехника со 16пиксни.
Дувалката е германско производство со осум плеха и комора.
Димензии на витрината : 151cm широка,111cm долга,136cm висока.
Цена за витрината:по договор
Цена за дувалката: 1500 евра.
Контакт телефон: 071/464-434.

Категорија: Продавници, Трговија / Останато

Се продава од:

burcin
Потврден огласувач
071464434
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам