KUKA-VILA ZA ZIVEENJE VO sTEOVO patot za Bogomila
18.000 €
01.06.2022 16:00

Велес / Велес

Број на соби:

4

Квадратура:

80 m²

Број на спратови:

Приземје

Греење:

Дрва

Дворна површина:

400 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Наместен

Година на градба:

2005

Година на реновирање:

2010

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 4 паркинг места

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

KUKA-VILA ZA ZIVEENJE VO s.TEOVO patot za Bogomila

Se prodava vednas vseliva namestena kuka,so sopstven dvor,sredena,so site oriklucoci,cist imoten list,do asfaltniot pat na pocetokot na vlezot od s.Teovo od desna strana,so prirodni overview drvja, sopstven dvor,I cist vozduh I zvuci od rekata Babuna,Sliki I wideo na viber

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

real_estate
Потврден огласувач
070213273
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам