1 / 4
Детски ски
50 €
Цената е фиксна
17.09.2022 18:16

Битола / Битола

Детски ски
Висина 80 cm
Цена 50 евра
Контакт тел: 072-270-284
Никола

Категорија: Спортска опрема и активности / Зимски спортови – Скијање / Справи / Опрема

Се продава од:

NIkola
Потврден огласувач
072 270 284
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам