1 / 1
Vento polovni delovi
1 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

11.01.2023 17:32

Прилеп / Прилеп

se za vento farovi original germanski (hela) vrati diskovi predni i zadni alternator alnaser amortizeri( monro ) spirali dr. Tel 075974299

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава / Можна е замена од:

Александар
Потврден огласувач
075 000 000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам