1 / 10
RENAULT LAGUNA 3.0i 300+ PS
1.500 €
1.600 €
24.05.2022 12:50

Куманово / Куманово

Марка:

Renault

Модел:

Laguna

Година:

2002

Гориво:

Бензин

Километри:

160000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Каравани

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2022

Сила на моторот:

152 kw / 207 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

RENAULT LAGUNA 3.0i BENZIN 300++ KS

2002 GODINA (U KNISKA)

AUTOMATIK/TIPTRONIK

161.000KM (PROVERKA KADE SAKATE)

OD PRV GAZDA, NE E OD UVOZ, KUPENO U SALON RENAULT-HIT AUTO

FULL OPREMA, AUTOMATIK, START STOP, TEMPOMAT, KOZA, GREACI NA SEDISTA, SEDISTE SO MEMORIJA, PARKING SENZORI, SPORT ZVUK SO POPCORN I POP&BANGS

KOLATA E BEZ GREPKA, I STEGNATO KAMEN

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Arsim
Потврден огласувач
070631673
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам