1 / 4
Плац во Марино
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

12.03.2023 12:24

Карпош / Скопје

Квадратура:

11714 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Продавам плац во Марино со површина од 11714 м2.Плацот се состои од четири катастарски парцели(161/1,161/2,157/3,157/4) но се продава ислучиво цел.Плацот се наоѓа на главна улица(до германска куќа).Цена по договор.Лице за контакт Мирјана 072 279 801

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Mirjana
Потврден огласувач
072279801
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам