1 / 2
Se prodava parcela
100 €
02.12.2022 15:00

Гостивар / Гостивар

Квадратура:

1349 m²

Тип на земјиште:

Останато

Se prodava parcela

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Boro
Потврден огласувач
070314382
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам