1 / 5
Golf 1
1 €
07.02.2023 20:18

Битола / Битола

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf

Година:

1983

Гориво:

Бензин

Километри:

95000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2021

Сила на моторот:

80 kw / 109 ks

Kласа на емисија:

Еуро 1

Se prodava na delovi Golf 1

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
078232572
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам