1 / 4
Hyundai accent
10 €
07.02.2023 20:18

Битола / Битола

Марка:

Hyundai

Модел:

Accent

Година:

2000

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

110000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

09.2021

Сила на моторот:

60 kw / 82 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodava na delovi Accent 2000 god
Atestiran plin

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
078232572
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам