1 / 4
Fiat Uno
10 €
07.02.2023 20:18

Битола / Битола

Марка:

Fiat

Модел:

Uno

Година:

2000

Гориво:

Дизел

Километри:

120000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2021

Сила на моторот:

66 kw / 90 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Se prodava na delovi Fiat Uno 1.7 2000 god Dizel

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
078232572
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам