Sofer-Vozach E kategorija
1 €
04.08.2022 13:00

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Категорија:

Возачи, Транспорт, Шпедиција

Пол :

Машко

Образование:

Средно училиште

Возачка дозвола:

Ц

Познавање на јазици:

Англиски

Компјутерски вештини :

Не е важно

Pocitivani,
Slobodno mesto za vozac, profesionalec na neopredeleno rabotno vreme, relacija MK-EU-MK, E kategorija. Pominati 10000 km mesecno min. 1.600 Eur. Odlicni uslovi za rabota. Pozelno ADR i poznavanje na eden stranski jazik. Vozila Euro 6 cerada standard i Mega. Kontakt 070219265 Mijalcho ili Ivica 070337640. Blagodaram

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

JM Trans
Потврден огласувач
3081267
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам