1 / 6
Gradezna parcela vo Falishe
55 €
26.05.2022 14:42

Тетово / Тетово

Квадратура:

5202 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodava parcela vo selo Fališe.

Parcelata ima vkupna površina od 5202m2 i istata e so sredni dimenzii 29 metri vo širina i 175 metri vo dolžina.

Parcelata izgleguva na pat.

Cena: 55 evra/m2.

Za povekјe informacii, obratete se na:

Filip 077641410

Stefani 071345955

Šifra: 254

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од: Претпријатие

MILOSHEVSKI- agencija za nedviznosti
Потврден огласувач
077641410
Испрати Е-маил до огласувачот

Se prodava gradežna parcela pozadi fabrikata Teteks

130 €

Parcela od 720m2 vo s. Velestovo

35 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам