1 / 10
Honda Accord 2.4 2003 type S
4.800 €
15.03.2022 15:06

Виница / Виница

Марка:

Honda

Модел:

Accord

Година:

2003

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

09.2022

Сила на моторот:

150 kw / 204 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Honda accord 2.4 190 ks 2003
tel 078 688 260

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Stefan
Потврден огласувач
078524523
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам