1 / 2
Нива,погодна за плац
1 €
15.03.2022 16:06

Кавадарци / Кавадарци

Квадратура:

1507 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Нива спроти Југокомерц на 100 метри од регионален и локален асфалтен пат.Погодна за плац,во близина на градежен реон,со можност за приклучок на струја и со довод на санитарна и техничка вода.Број на парцела 7539

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Горан
Потврден огласувач
070308768
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам