1 / 11
Sennheiser HD 4.50bt — bluetooth slusalki
4.500 МКД
14.11.2022 11:47

Струмица / Струмица

Slusalkite se bukvalno novi,samo imaat edna minimalna grepka na ednata slusalka,ama vo zivo edvaj i da se gleda.
Zvukot e neverojatno kvaliteten.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Слушалки

Се продава од:

vasko
Потврден огласувач
070563632
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам