1 / 11
Opel corsa 1.2 benzin 4 vrati 125000km
3.745 €
3.850 €
18.05.2022 19:33

Охрид / Охрид

Марка:

Opel

Модел:

Corsa

Година:

2007

Гориво:

Бензин

Километри:

120000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

02.2022

Сила на моторот:

59 kw / 80 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Се продава Опел Корса 1.2 бензин 17.08 2007

Увезена од Германија платени сите давачки до регистрација колата е донесена со возење во Македонија се менати
-потисна
-памела
-друглагер
-сет ланче со запчаници клизачи затегач дихтон
-масло и филтер
-зимски гими на челични бандажи
-летни гуми на алумински бандажи
-клима
-електрични подизачи на предните стакла
-електрично подесување на ретровизорите
-маглинки
-темпомат царска работа
-контакт телефон 075609977 Кире
-на вибер 071606115 Климе

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

klime
Потврден огласувач
071606115
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам