1 / 2
Prodavam Samsung Galaxy S20 5g
21.500 МКД
Цената не е фиксна
16.05.2022 18:50

Кавадарци / Кавадарци

Испраќам по карго    

Марка:

Samsung

Модел:

Galaxy S20

Боја:

Останато

Интерна меморија:

128 GB

РАМ меморија:

8 GB

Големина на екранот:

6 - 6,4" инчи

Prodavam SIV GALAXY S20 5g

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од: Претпријатие

Mite
Потврден огласувач
075412420
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам