1 / 4
Напречни греди THULE за fokus mk2
4.500 МКД
04.04.2022 11:57

Делчево / Делчево

Марка:

Ford

Модел:

Focus

Година:

2005

Гориво:

Дизел

Километри:

90000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

04.2022

Сила на моторот:

88 kw / 120 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Напречни греди THULE за fokus mk2 со систем за закључување за возила без надолжни греди.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од: Претпријатие

Hobby market
Потврден огласувач
072714474
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам