1 / 2
Plac vo industriska zona sv. Nikole
11 €
11.04.2022 13:11

Свети Николе / Свети Николе

Квадратура:

9500 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodava plac vo industriska zona sv.nikole so najdobra lokacija odma na vlez od glaven avtopat. G3 gradezno zemjiste so struja voda sve Cena povolna 9500 kvadrati. Parceli 10 i 13

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

David
Потврден огласувач
078270271
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам