Barame rabotnicka ili rabotnik za fasto food
350 €
17.06.2022 10:44

Охрид / Охрид

Категорија:

Останато

Пол :

Не е важно

Образование:

Не е важно

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Brame rabotnicka ili rabotnik za hamburgeria vo struga.
kerkojm puntore ose puntor per ne hamburgeri.struga
info 070982934

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

Agim
tetovo
Потврден огласувач
070982934
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам