1 / 1
SE PRODAVAAT BANDAZI ZA MERCEDES ML
300 €
20.02.2023 22:02

Неготино / Неготино

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

ML 320

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2023

Сила на моторот:

50 kw / 68 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

BANDAZI ZA MERCEDES ML 18 KI

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

MARTIN
Потврден огласувач
071603615
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам