1 / 2
Baterija za Samsung J7 2016
600 МКД
15.03.2022 19:15

Карпош / Скопје

Се продава користена батерија за samsung j7 2016.Батеријата одлично држи. Цена 600мкд
- 3.85V 3300mAh

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Додатоци за Мобилни телефони / Батерии

Се продава од:

Bobi
Потврден огласувач
075243145
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам