1 / 2
Motoren Benziski trimer AGRINA AG520 NOVI!
6.350 МКД
06.07.2022 21:42

Ресен

Состојба на предмет
Нов

Redovna cena:7350 den
🔥🔥Cena na popust:6.350 den🔥🔥
Бензиски тример АГРИНА AGRINA

Teхнички карактеристики
Моќ: 1.6 kW
Зафатнина: 49.3 cc - 2T
Број на вртежи: 7500 r/min
Ширина на косење на ножот: 255 mm
Ширина на косење на трими главата: 440 mm
Тежина: 8.2 Kg
Производител: Агрина
Земја на потекло: Кина
Гаранција 12 месеци +24 месеци гаранција

Моторна коса (тример) со моќен мотор, наменет за одржување на тревници, паркови и градини. Користи трими глава со жила или диск кој може да сече грмушести растенија до одредена дебелина. Доаѓа во комплет со специјален елек за оператор и дозер за правилно мешање на горивото.

Категорија: Дом и Градина / Домашни Алати и машини, Прибор / Машини

Се продава од:

Resen
Потврден огласувач
078-456-500
Испрати Е-маил до огласувачот

Maxpuls kosacka za treva 1200w novi ! Elektricna kosilka

4499 МКД

TOTAL elektricna kosilka kosacka 1200w NOVI!

4650 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам