1 / 10
Stan vo Kicevo od 62m2
1 €
18.07.2022 20:45

Кичево

Број на соби:

3

Квадратура:

62 m²

Греење:

Струја

Спрат:

2 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Година на реновирање:

2017

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Запад

Адреса:

Mara Ugrinova Gina

Локација Кичево 👉Se prodava stan vo Kicevo. 👉Na ulica Mara Ugrinova Gina broj 24/2-9 👉So cist imoten list od 59 kvadrati + 6 kvadrati podrum, ima i ostava. 👉Na 2ri sprat bez lift. 👉Parking sloboden pred zdrada. 👉Kompletno renoviran od elekrtonska instalacija, prozori, vodovod, pod, kupatilo. 👉Greenje inverter klima 👉Stanot se prodava opremen, ili po dogovor 👉Cena po dogovor 👉Kontakat 075 287762

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Sonja
Потврден огласувач
075287762
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам