Domasna pomos na postari lica
По Договор
15.03.2022 23:52

Автокоманда / Скопје

Категорија:

Медицина, Здравство, Фармација, Лабор.

Пол:

Машко

Образование:

Не е важно

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Англиски

Компјутерски вештини :

Не е важно

medicinski tehnicar bara rabota za pomos i nega stari i iznemosteni lica, cena simbolicna

Категорија: Вработување / Барам работа

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам