1 / 7
Kee Way Arn
350 €
Цената е фиксна
16.03.2022 01:26

Струга / Струга

Марка:

Kee Way

Вид:

Скутер

Година:

2007

Модел:

Arn

Километри:

10000

Motorceto ima dokumenti .motorot e top uje filter lanec kajs sauh cvekica lule za cvekica zmigafci sve mue smeneto i mu raboti! Proba vo sekoe vreme!!

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Erhan
Потврден огласувач
075267668
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам