Iznajmuvam stan vo Topansko Pole, Cair
По Договор
10.04.2022 15:23

Струга / Струга

Број на соби:

2

Квадратура:

70 m²

Греење:

Струја

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Празен

Лифт:

Да

Година на градба:

1980

Година на реновирање:

2019

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Топанско поле

Iznajmuvam preubav stan vo Topansko Pole, Cair na prv sprat. Mestoto e mirno, stanot e komoten za ziveenje kako i za kancelarija.

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Arif
Потврден огласувач
070600649
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам