1 / 5
Душек (120 х 60 см) за бебешко креветче
650 МКД
Цената е фиксна
Со вклучен ДДВ
13.06.2022 19:36

Скопје Центар / Скопје

Испраќам по карго    

Скоро нов, малку користен, душек со димензии 120 х 60 см за бебешко креветче, македонско производство.
Гратис: бебешки чаршави со ластик
Локација: Капиштец, во близина на ТЦ Зебра, Скопје

Категорија: Беби и Детски производи / Бебешка опрема / Детски Креветчиња

Се продава од:

Pavlina
Васил Горгов 29/1-38, Скопје
Потврден огласувач
075594656
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам