1 / 12
Перница за доење, успивање и држење на бебе.
1.600 €
Цената е фиксна
16.03.2022 09:43

Аеродром / Скопје

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Квалитетни, памучни, повеќе наменски перници за полесно и удобно доење, држење и успивање на вашето бебе. Ќе ви ја олесни тежината од рацете, го подигнува бебето поблиску до позиција за доење, полесно и побезбедно држење и успивање, помалку болки во грбот, а на вашето бебе ќе му биде меко и удобно. Горната навлака се отвара на долг патент за да може да се испере. 100% памук.
Имаме и помали перници кои се навлекуваат на раката и на неа се потпира бебето. Таа е 700 ден.

Категорија: Беби и Детски производи / Бебешка опрема / Аксесоари

Се продава од:

Jasmina
Потврден огласувач
075287772
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам