Itno prodavam Mlin
1 €
16.03.2022 10:25

Битола / Битола

Elekto-mlin so 2 pogoni
Za melenje na piper i fino brasno od site zitarki
Cena po dogovor

Stojan +38976433619

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од:

Stojan
Потврден огласувач
076433619
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам