1 / 7
USB Hub Razmnozuvac
1.500 МКД
Цената е фиксна
29.06.2022 14:19

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

prodavam usb c hub razmnozuvac. za maksimalen efekt, videte ja listata na laptopi koi gi poddrzuvaat site priklucoci.

BITNO!!!
za obicen laptop (koj ne e oficijalno poddrzan poradi ogranicuvana) rabotat samo USB A, USB C, SD kartata na samiot razmnozuvacot.

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / USB Производи и Мемориски Картички

Се продава од:

Бојан
Потврден огласувач
075243614
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам